Books are a uniquely portable magic.

ČTENÁŘSKÝ KLUb

V ANGLIČTINĚ

Jedeme! Covid nekovid!

Rozjíždíme nový čtenářský klub v angličtině. Jestli ráda nebo rád čteš, bude tě tahle jízda krajinou anglicky psané literatury bavit. Po každém čtení bude následovat zastávka, abychom si o knížce mohli společně popovídat. Celkem šest projížděk, rozuměj čtení, a šest zastávek, společných povídání o přečteném. Kterými končinami anglické literatury pojedeme a kdy, si přečti v jízdním řádu o trochu níž. Podle přepravních podmínek jsou si všichni  cestující rovni. Každý popsaný prožitek z knížky a každá vyslovená myšlenka v naší společné debatě má stejnou váhu. Po celé trase můžeš kdykoliv naskočit, svézt se třeba jenom do příští zastávky, a když tě jízda nebude bavit, nemusíš jet dál. Pokud tě bavit bude, můžeš se všemi dorazit až na konečnou. Mimochodem, je to double-decker, takže se na těch zastávkách podle toho mluví. Dobrá příležitost procvičit si angličtinu. A ještě něco: na střídačku tam jezdí dva šoféři – Monika Kopecká a Marcel Kukuczka. Mají ve věcech rádi pořádek, takže jestli se chceš svézt, raději jim napiš, aby s tebou počítali. Tady si můžeš udělat rezervaci na sedadlo.

Neboj, nic tě to nebude stát. Všechno, co budeš na cestu potřebovat, je ZDARMA. Přijď se přesvědčit na vlastní kůži, jestli platí, co řekl americký spisovatel Stephen King:

Books are a uniquely portable magic.