Weilovka slaví získání bronzového odznaku DofE

V tomto týdnu převzala čtveřice našich studentů v Brožíkově sále Staroměstské radnice v Praze bronzový odznak DofE. Matěj Vtípil, Martin Václavík, Patrick Karal a Jindřich Kuneš se tak v rámci mezinárodního programu DofE stali prvními oceněnými účastníky naší školy. Program DofE přispívá k osobnímu rozvoji mladých lidí, kteří mají díky programu příležitost k neformálnímu zážitkovému učení, při němž mohou zdokonalit své schopnosti, otestovat svou vytrvalost, uspokojit své ambice a zažít skvělý pocit z dosaženého úspěchu. Prestižní certifikát převzali z rukou paní Kláry Nademlýnské, známé české módní návrhářky, jedné z patronek programu DofE v ČR, za přítomnosti výkonného ředitele DofE ČR pana Tomáše Vokáče. Našim studentům gratulujeme a děkujeme za úspěšnou reprezentaci SŠAI.