Pestrý týden | Výsledky turnajů ve florbalu a minikopané

Termín konání18. a 19. 12. 2019

Místo konání: tělocvična SŠAI                    

Účastníci:

Florbal: I1.A, S1.E, T1.A, T2.B, mix tým

Minikopaná: I1.A, I1.B, T1.A, I2.A, T2.C, I3.A, I4.A, P1.A

Organizace: Marešová, Bohata, Šareš

  Vítězové florbalu :

  • S2.A: Vaněk, Sadílek, Vítek,                               Synytsya 
  • M2.E : Vápenka
  • T2.A : Morávek, Šulc
  • I2.A : Marosz 

  Vítězové minikopané :

  I3.A :

  • Dolejší
  • Menda
  • Kuchař
  • Volf

  Stalo se již tradicí, že předmětový tým tělesné výchovy přispívá ke zpestření Pestrého týdne pořádáním sportovních turnajů v rozličných sportech. Po zvážení všech organizačních a časových možností jsme vybrali, stejně jako v minulém roce, florbal a minikopanou.   

  Zápasy ve florbalu proběhly ve středu 18. 12. 2019. Celkem se do tohoto klání přihlásily čtyři třídy, pátý tým byl sestaven z jednotlivců, hlásících se přes školní aplikaci.

  Systém turnaje „každý s každým“ poskytl dostatečný prostor k projevení kvalit jednotlivých družstev a objektivní kritéria pro vyhlášení vítěze. Tím se stal kolektiv individuálně se přihlášených hráčů, před třídními týmy T1.A a S1E.

  Na tento turnaj navázal den poté turnaj v minikopané. Oproti loňskému roku byla kapacita turnaje, stanovená na 8 týmů, vyčerpána se značným předstihem. Systém dvou skupin po 4 družstvech byl pro větší objektivitu doplněn křížovým semifinále dvou nejlepších týmů z každé skupiny.

  Až na výjimky byly zápasy značně vyrovnané, o čemž svědčí i množství utkání, které i po prodloužení zůstaly nerozhodné a o vítězi musela rozhodnout dovednostní soutěž – střelba přes celé hřiště do prázdné branky.

  Vítězem celého turnaje se stali obhájci loňského vítězství, studenti třídy I3.A, před nováčky z T1.A a žáky T2.C. Žáci T1.A se tak stali, se dvěma druhými místy, nejúspěšnějšími sportovci Pestrého týdne.

   

  Výsledky florbalového turnaje:

  1. místo: Mix tým
  2. místo: T1.A
  3. místo: S1.E
  4. místo: T2.B
  5. místo: I1.A

  Výsledky turnaje v minikopané :

  1. místo: I3.A
  2. místo: T1.A
  3. místo: T2.C
  4. místo: I2.A
  5. místo: I1.A
  6. místo: I1.B
  7. místo: I4.A
  8. místo: P1.A