S kontrolou správně vyplněných přihlášek Vám rádi pomůžeme

 

Velmi se těšíme na Vaše přihlášky ke studiu. Přihlášky si, prosíme, řádně a důkladně zkontrolujte, zda máte vše vyplněno (podpisy, data narození, adresy, e-mailové adresy, razítkem potvrzené známky ze základní školy a pokud máte, tak číslo datové schránky).  Vše musí být napsáno čitelně.
Pokud se rozhodnete přijít předat přihlášku do školy, ujme se vás na studijním oddělení paní Lucie Nachtmanová. Přihlášky přijímá každý den od 8.00-14.00. Ve škole dodržujeme všechna hygienická opatření, prosíme o to i Vás. V budově funguje jenom recepce a studijní oddělení. Ve vstupních prostorech a na každém podlaží jsou instalovány nášlapné stojany a automatické dávkovače dezinfekčních prostředků. Na recepci si vydezinfikujete ruce a dle instrukcí recepčních půjdete na studijní oddělení, které se nachází ve druhém patře budovy N (doprava po schodech). 
Přihlášky také můžete zaslat poštou, ale řádně vyplněné a zkontrolované. Přihlášky budeme přijímat do 1. 3. 2021 včetně.
Veškeré dotazy vám zodpoví studijní oddělení.
 
Neváhejte odesílat nebo přinést přihlášku co nejdříve 😊.