Studenti Informačních technologií, kteří mají zájem se

Smart Mobility Meetup

zúčastnit mají tímto omluvenou absenci a registraci provedou u zástupce ředitele. Jediným úkolem je zájem, motivace a zpětná vazba mailem řediteli na A4 nebo copy prezentací z dané události. Výzva pro ty co chtějí. Cíl: založit tým inovátorů z řad Vás studentů, kteří si alespoň myslí, že na to mají.

Zdraví Milan Vorel, ředitel školy

Pozvání na Smart Mobility Meetup

Dá se doprava simulovat jako jednolité kontinuum?

Kolik sdílených aut by bylo potřeba pro obsloužení všech cest autem v Praze?

Jak dobře pokrývá poptávku obyvatel Prahy veřejná hromadná doprava?

Pomůže nová dopravní ústředna k ochytření dopravy v Praze?

Přijďte si poslechnout výzkumníky z Centra umělé inteligence na ČVUT, Katedry numerické matematiky na UK, zakladatele startupu Umotional a odborníka na telematiku z Technické správy komunikací hlavního města Prahy, kteří se podělí o výsledky jejich bádání a zkušeností z aplikování sofistikovaných technologií na svět pražské městské dopravy.