Paříž a jižní Anglie

Milí studenti a přátelé školy,

jako každý rok touto dobou se Vám ozývám s nabídkou školního ZÁJEZDU DO ANGLIE, konkrétně do její jižní části, s denní i noční zastávkou v Paříži a také s celodenním poznáváním Londýna.
Tentokrát budeme ubytováni v rodinách, což má své velké výhody – budete moci procvičovat po večerech svou angličtinu a také vám tato rodina bude vařit. Ráno od nich dostanete snídani, na oběd bude přichystán obědový balíček a večer, až se vrátíte z poznávacího výletu, už budete mít teplé jídlo na stole. Toto jídlo je už zahrnuto v ceně zájezdu.
Na programu je toho opravdu dost – mnoho poznávání nových míst a i výuka. A to proto, že dopoledne, před odpoledními poznávacími výlety, budete chodit v Anglii do školy, kde vás budou učit certifikovaní britští učitelé. Jen raději píšu, že se obávat nemusíte, žádné známky se nerozdávají. Výuka je zaměřena na konverzaci – abyste co nejvíce mluvili a následně se na všem domluvili. 
Jedeme na 8 dní, jede se na konci června, takže o známkách už bude rozhodnuto. Pro maturanty je výjezd také možný, je to totiž termín, kdy už bude po těchto závěrečných zkouškách.

Všechny další informace se dočtete níže.
Pokud budete mít zájem, poprosím, Samozřejmě, nenechte to naposlední chvíli, aby bylo ještě místo. 
V přápadě dalších dotazů mě učitě neváhejte kontaktovat, buď mailem, nebo rovnou přijďte osobně. Ráda vše zodpovím. zastavte se v kabinetu N203.
Přihlášky budu mít i u sebe. 
Co se týče ceny zájezdu, jako vždy je možné ji platit ve splátkách, takže není potřeba zaplatit celou částku ihned. 

Doufám, že budete s nabídkou školního zájezdu pro tento školní rok spokojeni. Těším se na Vaše přihlášky.

S pozdravem

Mgr. Zuzana Walisko

Termín:  15. 6. – 22. 6. 2024

  1. den: Odjezd z České republiky do Paříže.
  2. den: Celodenní pobyt v Paříži. Dopoledne návštěva Eiffelovy věže (2p).Poté přejezd lodí po Seině k velkolepé katedrále Notre Dame (návštěva) a procházka Latinskou čtvrtíPanteonu a Lucemburským zahradám. Dle časových možností návštěva Louvre, případně osobní volno. Večer ubytování v hotelu F1 v severní Francii.
  3. den: Ráno přejezd do Velké Británie. Dopoledne zastávka v malebném městečku Rye proslaveném pašeráckou minulostí. Poté prohlídka města Hastings a návštěva proslulých pašeráckých jeskyní Smugglers Adventure. Odpoledne zastávka u nejkrásnější části Bílých útesů – Beachy Head. Večer ubytování v rodinách ve Worthing a okolí.
  4. den: Dopoledne výuka angličtiny 8.30-12h. Odpoledne výlet do pulsujícího Brightonu, letoviska rozprostírajícího se na pobřeží La Manche. Prohlídka historického centra a návštěva Sea Life Centre, nejstaršího podmořského akvária na světě.. Večer návrat na ubytování do hostitelských rodin.
  5. den: Dopoledne výuka angličtiny 8.30-12h Odpoledne návštěva přístavního města Portsmouth a prohlídka Historic Dockyards, kde kotví slavné lodě Varrior a Victory –možnost návštěvy ponorky HMS Alliance. Večer návrat na ubytování.
  6. den: Dopoledne výuka angličtiny 8.30 -12h. Odpoledne návštěva překrásného středověkého hradu Arundel Castle, Budete mít možnost nakouknout do panských ložnic, kuchyně či královské kaple. Součástí je i vstup do královských zahrad. Poté návrat do Worthing, v případě hezkého počasí odpočinek na pláži. Večer návrat na ubytování.
  7. den: Celodenní výlet Londýna. Plavba lodí do City of Westminster a prohlídka historického centra s průvodcem (Parlament, Westminster Abbey, Downing Street, Buckingham Palace, Trafalgar Sq….). Večer projížďka na London Eye a odjezd zpět do ČR.
  8. den: Návrat do ČR v odpoledních hodinách.

 

 

14 590

 

Cena zahrnuje:          

dopravu zájezdovým autokarem (klimatizace, kávovar, lednička, bufet, WC, video)

• 2x trajekt nebo Eurotunel (v kompetenci CK) přes kanál La Manche

• 4x ubytování v hostitelských rodinách s plnou penzí (oběd ve formě balíčků)

• 9 lekcí (12 vyučovacích hodin) angličtiny

• komplexní cestovní pojištění včetně pojištění storna

• pojištění proti úpadku CK dle zákona

č. 159/1999 Sb.

• bezplatné přistavení autobusu

(min. 13 účastníků)

• dopravu účastníků do místa setkání s hostitelskou rodinou

• služby průvodce po celou dobu zájezdu a dodání informačních materiálů

 

Cena nezahrnuje:

• MHD a vstupy do navštívených objektů a atrakcí cca 35 Euro a 65 GBP (v případě zájmu o London Eye  + 650 Kč) * ceny vstupů jsou platné pro rok 2023