Naše Barbora Hrušková se probojovala do programu Microsoft Studentské Trenérské Centrum!

Sdílíme skvělý úspěch!

Studentka 2. ročníku oboru multimediální komunikace Barbora Hrušková se probojovala do programu Microsoft Studentské Trenérské Centrum!

Microsoft STC je program pro středoškolské studenty, kteří mají zájem zdokonalovat své znalosti v oblasti ICT a předávat je dál v rámci svých škol a širšího okolí. Účastníky STC spojuje zdravá ambice učit se novému a dělat věci nad rámec svých běžných povinností s cílem pomoci ostatním, ale také zajistit si lepší pozici pro další studium i konkurenceschopnost při získávání vysněného zaměstnání.

Cílem programu Microsoft Studentské trenérské centrum je příprava budoucích specialistů a vedoucích pracovníků se zaměřením na informační technologie.

 

Báro, gratulujeme!

Dostat se do Microsoft STC nebylo vůbec jednoduché. Každý rok se hlásí stovky úžasných studentů. Letos jich bylo přibližně 300 z celé ČR, kteří po vyplnění přihlášky prochází nejprve kolem krajským a poté státním, kde se z 65 adeptů dostane kolem třiceti. Na každém výběrovém kole se se zájemci konají pohovory, na kterých prezentují své aktivity a zapálení pro program. Jsem z budoucí spolupráce nadšená a doufám, že se naučím spoustu nového a poznám zajímavé lidi.“ popisuje Bára.