Náš Miroslav Bartáček první v regionálním kole soutěže AUTOMECHANIK JUNIOR 2020

Již 26. ročník odborné soutěže AUTOMECHANIK JUNIOR hostilo dnes jako pořadatel SOU Radotín. Měsíční příprava pod vedením učitele odborného výcviku Ing. Jana Vacka a učitele teoretických předmětů Ing. Víta Melouna byla korunována úspěchem nejvyšším. Náš Mirek Bartáček získal v silné konkurenci škol první místo a další náš reprezentant Ondřej Tůma obsadil místo šesté. Děkujeme studentům za pečlivou školní, mimoškolní i domácí přípravu. K tomuto úspěchu gratulujeme samotným studentům i učitelům, kteří se na přípravě podíleli.

A co řekl na svůj úspěch vítěz?

„Takovýhle výsledek jsem opravdu vůbec nečekal. Překvapil mě velký bodový náskok. Konkurence ale byla vyrovnaná, bylo vidět, že se kluci také hodně a svědomitě připravovali. A pocit na konci? Byla to vlastně úleva a zároveň i stres před přípravou na státní kolo. Je dobré ověřit si svoje znalosti za 2 a půl roku praxe a teorie.“

Mirek Bartáček | AUTOMECHANIK JUNIOR | 1. místo

A Ondřej Tůma | 6. místo dodal:

„Byla to zajímavá zkušenost do budoucna.“

Kluci, děkujeme a Mirkovi přejeme stejně skvělé výsledky ve státním kole. Hodně zdaru v přípravě!