Ředitel

Přijmení a jméno Místnost Telefon E-mail
Vorel Milan (Vrl) N213 242456101

Statutární zástupce ředitele

Přijmení a jméno Místnost Telefon E-mail
Hampejsová Věra (Ham) N318 242456115

Učitel

Přijmení a jméno Místnost Telefon E-mail
Bessisso Sylva (Bss) N202 242456132
Bohata Pavel (Boh) S006 242456145
Boušová Danuše (Bou) N118 242456109
Čapková Jaroslava (Čap) N117 242456130
Černá Andrea (Čer) N104 242456135
Dologhová Zuzana (Dlg) S212 242456124
Frydryšek Miroslav (Fry) S202 242456120
Hampacher Pavel (Hmp) S111 242456142
Háša Jiří (Háš) S102 242456140
Henklová Bohumila (Hen) S114 242456143
Hladíková Darina (Hla) S213 242456125
Horáková Irena (Hoá) S206 242456122
Hrádková Hana (Hrá) N103 242456134
Husák Stanislav (Hus) S102 242456140
Chladil Karel (Chla) S002 242456151
Chlebeček Zdeněk (Chle) N317 242456148
Chvátal Ivan (Chvá) S104 242456141
Janýr Pavel (Jan) N317 242456148
Kalenská Hana (Kal) S213 242456125
Klíčník Michal (Klic) S204 242456121
Kopecká Monika (Kop) N202 242456132
Kotšmídová Zdeňka (Ktš) S212 242456124
Kouřilová Daša (Kou) S204 242456121
Kukuczka Marcel (Kuk) S002 242456151
Lachnittová Hana (Lach) N202 242456132
Limberská Klára (Lim) N103 242456134
Machač Pavel (Mač) S114 242456143
Marešová Milena (Maá) S005 242456138
Mašatová Eleni (Mšt) N117 242456130
Mecová Andrea (Mec) S206 242456122
Meloun Vít (Mel) S111 242456142
Musel Ladislav (Mus) N303 242456129
Noska Pavel (Nos) N104 242456135
Podzimek Jan (Pod) N304 242456149
Prosková Monika (Pro) N105 242456144
Rapant Miroslav (Rap) S206 242456122
Růžičková Helena (Ržá) N203 242456127
Rychlíková Lenka (Rych) S202 242456120
Rychtecký Kamil (Rte) S206 242456122
Sojková Olga (Soj) N103 242456134
Svačina Ondřej (Sva) N303 242456129
Šareš Petr (Šar) S006 242456145
Šídlová Jana (Šíd) N105 242456144
Šteiner Jozef (Šte) N304 242456149
Tišerová Dagmar (Tiš) N118 242456109
Vlasáková Andrea (Vla) S104 242456141
Vondrák Karel (Von) S204 242456121
Vrubel Jiří (Vru) S104 242456135
Walisko Zuzana ( Wal ) N203 242456127
Žďárská Renata (Žďá) N204 242456133
Železová Pavla (Žel) N204 242456133

Autoškola

Přijmení a jméno Místnost Telefon E-mail
Kamerer Marek (Kam) S306 242456146
Šimůnek Tomáš (Šmn) S306 242456146

Domov mládeže

Přijmení a jméno Místnost Telefon E-mail
Málek Josef (Mál) DM 242456181
Prokešová Lena ( Prok ) DM 242456191
Rýdlová Ilona ( Rýdl ) DM 242456191
Vorlová Adriana (Vrl) DM 242456191

EU

Přijmení a jméno Místnost Telefon E-mail
Hešíková Magdaléna (Heš) N217 242456167
Hudíková Andrea (Hud) S325 242456165
Loosová Naděžda (Loo) S324 242456165

Jídelna

Přijmení a jméno Místnost Telefon E-mail
Brücknerová Julie (Bru) ŠJ 242456166
Halamová Martina (Hal) ŠJ 242456166
Léblová Petra () ŠJ 242456166
Léblová Vlasta (Léb) ŠJ 242456166
Zavřelová Daniela (Zav) ŠJ 242456166

Knihovna

Přijmení a jméno Místnost Telefon E-mail
Harmathová Michaela (Hrm) S017 242456116

OP-2

Přijmení a jméno Místnost Telefon E-mail
Andruš Michal (And) 242456199
Havlíček Tomáš (Hav) 242456199
Hercok Tomáš (Her) 242456199
Chládek Pavel (Chla) 242456199
Kuchta Martin (Kuch) 242456199
Měřička Jiří ( Měř) 242456199
Růžička Jaroslav (Růž) N214 242456153
Trautman Martin (Tra) 242456199
Vlachová Dana (Vlch) 242456199
Vosoba Dominik (Vos) 242456199
Žofák Luděk (Žof) 242456199
Žoha Jaroslav (Žoh) 242456199

OP-4

Přijmení a jméno Místnost Telefon E-mail
Bican Jaromír (Bic) 242456191
Bubrle Jan (Bub) 242456191
Černá Božena (Čer) 242456191
Dvořák Miroslav (Dvo) 242456191
Chvojka Zdeněk (Chvo) 242456193
Klíčník Michal (Klic) 242456191 michal .
Körber Roman (Kör) 242456192
Kutílková Irina (Kut)
Macůrek Luboš (Mac) 242456191
Martínek Jiří (Mart) 242456195
Pleskot Martin (Ple) 242456191
Silaev Petro (Sil) 242456193
Suchý Miroslav (Such) 242456191
Truhlářová Romana (Tru) 242456195
Vacek Jan (Vac) 242456191
Vyskočil Vladimír (Vys) 242456192

OP-5 Desná

Přijmení a jméno Místnost Telefon E-mail
Donth Milan (Dont)
Nešněrová Dagmar ( Neš ) 723079481

Studijní oddělení

Přijmení a jméno Místnost Telefon E-mail
Lucie Nachtmanová (Nach) N219 242456105 lucie.nachtmanova@skolahostivar.cz

Personální oddělení

Přijmení a jméno Místnost Telefon E-mail
Palásková Kateřina (Pal) N218 242456119

Sekretariát

Přijmení a jméno Místnost Telefon E-mail
Božková Jana ( Bož ) N213 242456101

Správa budov

Přijmení a jméno Místnost Telefon E-mail
Malý Jaroslav (Mal) S326 242456164

Správce sítě

Přijmení a jméno Místnost Telefon E-mail
Kaněra Jakub (Kan) N302 242456128
Kněžourek Michal (Kně) N302 242456128
Svačina Ondřej (Sva) N302 242456128

Správce WWW a PR

Přijmení a jméno Místnost Telefon E-mail
Studená Lucia (Stu) S002 242456150

Středisko služeb školám

Přijmení a jméno Místnost Telefon E-mail
Bortová Božena (Bor) S322 242456178
Dvořáková Eva (Dvá) S318 242456174
Kadeřávková Hana (Kad) S303 242456175
Radimská Eva ( Rad ) S318 242456173

Školní poradenské pracoviště

Přijmení a jméno Místnost Telefon E-mail
Hrádková Hana (Hrá) N103 242456134
Levitová Lucie ( Lev ) S207 242456137
Limberská Klára (Lim) N103 242456134
Marešová Milena (Maá) S005 242456138
Vlasáková Andrea (Vla) S104 242456141

Údržba

Přijmení a jméno Místnost Telefon E-mail
Ernst Ervín (Ern) N001 242456136

Úklid

Přijmení a jméno Místnost Telefon E-mail
Brabcová Vladimíra (Brab)
Hornáková Barbora (Hrn)
Chládková Jana (Chlá)
Kahounová Alenka (Kah)
Nováková Dagmar ( Nov )
Píchová Andrea (Pích)
Reichmannová Zdeňka (Rei)
Staňková Hana (StH)

Vedoucí technické správy

Přijmení a jméno Místnost Telefon E-mail
Kočárek Zdeněk ( Koč ) N216 242456106

Vrátnice

Přijmení a jméno Místnost Telefon E-mail
Kadeřábková Vlasta (Kab) N002 242456100
Malý Petr (Map) N002 242 456 100

Zástupce ředitele OV

Přijmení a jméno Místnost Telefon E-mail
Neubauer František (Neu) N214 242456152

Zástupce ředitele pro ekonomický úsek a provoz

Přijmení a jméno Místnost Telefon E-mail
Binarová Zuzana (Bin) S327 242456161

Zástupce ředitele pro TV

Přijmení a jméno Místnost Telefon E-mail
Brož Jan (Brž) N318 242456114