Ředitel

 

Přijmení a jméno Místnost Telefon E-mail
Vorel Milan (Vrl) N213 242456101

 

Statutární zástupce ředitele

 

Přijmení a jméno Místnost Telefon E-mail
Hampejsová Věra (Ham) N318 242456115

 

Zástupce ředitele pro TV

 

Přijmení a jméno Místnost Telefon E-mail
Žďárská Renata (Žďá) N318 242456114

 

Zástupce ředitele OV

 

Přijmení a jméno Místnost Telefon E-mail
Neubauer František (Neu) N214 242456152

 

Zástupce ředitele pro ekonomický úsek a provoz

 

Přijmení a jméno Místnost Telefon E-mail
Binarová Zuzana (Bin) S327 242456161

 

Vedoucí OP-3 | PRAXE | omlouvání absencí na servisech

 

Přijmení a jméno Místnost Telefon E-mail
Žofák Luděk (Žof) N214 242456152

 

Učitel

 

Přijmení a jméno Místnost Telefon E-mail
Bessisso Sylva (Bss) N202 242456132
Blažek Tomáš (Bla) S202 242456120
Bohata Pavel (Boh) S006 242456145
Bort Jiří (Bor) S005 242456138
Boušová Danuše (Bou) N118 242456109
Brož Jan (Brž) N302 242456128
Burešová Andrea (Bur) N204 242456133
Čapková Jaroslava (Čap) N117 242456130
Černá Andrea (Čer) S002 242456151
Dologhová Zuzana (Dlg) S212 242456124
Hampacher Pavel (Hmp) S111 242456142
Havlíček Tomáš (Hav) S114 242456143
Henklová Bohumila (Hen) S206 242456122
Hladíková Darina (Hla) S213 242456125
Hrádková Hana (Hrá) N103 242456134
Husák Stanislav (Hus) S102 242456140
Chlebeček Zdeněk (Chle) N317 242456148
Chvátal Ivan (Chvá) S104 242456141
Janýr Pavel (Jan) N317 242456148
Kalenská Hana (Kal) S213 242456125
Kestl Tomáš (Kes) N104 242456135
Klíčník Michal (Klic) S114 242456143
Kopecká Monika (Kop) N202 242456132
Kotšmídová Zdeňka (Ktš) S212 242456124
Kouřilová Daša (Kou) S204 242456121
Kuchta Martin (Kuch) S114 242456143
Kukuczka Marcel (Kuk) S002 242456151
Lachnittová Hana (Lach) N202 242456132
Limberská Klára (Lim) N103 242456134
Machač Pavel (Mač) S206 242456122
Mašatová Eleni (Mšt) N117 242456130
Mecová Andrea (Mec) N203 242456122
Meloun Vít (Mel) S111 242456142
Mokošín Richard (Mok) S306 242456146
Musel Ladislav (Mus) N303 242456129
Pacner Ondřej (Pac) S002 242456151
Pavelka Emil (Pav) N104 242456135
Podzimek Jan (Pod) N304 242456149
Polívka Petr (Pol) S005 242456138
Prosková Monika (Pro) N105 242456144
Rapant Miroslav (Rap) S202 242456120
Růžičková Helena (Ržá) S204 242456121
Rychtecký Kamil (Rte) S206 242456122
Sojková Olga (Soj) N103 242456134
Svačina Ondřej (Sva) N302 242456128
Šareš Petr (Šar) S006 242456145
Šídlová Jana (Šíd) N105 242456144
Šteiner Jozef (Šte) N304 242456149
Takáč Martin (Tak) N104 242456135
Tišerová Dagmar (Tiš) N118 242456109
Veselá Barbara (Ves) S204 242456121
Vlasáková Andrea (Vla) S104 242456141
Vodičková Barbora (Vod) N204 242456133
Walisko Zuzana (Wal) N203 242456138
Žďárská Renata (Žďá) N318 242456114
Železová Pavla (Žel) N303 242456129

 

Autoškola

 

Přijmení a jméno Místnost Telefon E-mail
Háša Jiří (Háš) S306 242456146
Kamerer Marek (Kam) S306 242456146
Mokošín Richard (Mok) S306 242456146
Šimůnek Tomáš (Šmn) S306 242456146

 

Domov mládeže

 

Přijmení a jméno Místnost Telefon E-mail
Málek Josef (Mál) DM 242456181
Roháček Zdeněk (Roh) DM 242456191
Vladimír Linhart (Linl) DM 242456191
Vorlová Adriana (Vrl) DM 242456191
Helingerová Dana (Hel) Úklid DM 242456191

 

EU

 

Přijmení a jméno Místnost Telefon E-mail
Hešíková Magdaléna (Heš) N217 242456167
Hudíková Andrea (Hud) S325 242456165
Keselyová Zdeňka (Kes) S3 242456162

 

Jídelna

 

Přijmení a jméno Místnost Telefon E-mail
Brücknerová Julie (Bru) ŠJ 242456166
Halamová Martina (Hal) ŠJ 242456166
Léblová Petra (Leb) ŠJ 242456166
Léblová Vlasta (Léb) ŠJ 242456166
Zavřelová Daniela (Zav) ŠJ 242456166

 

Knihovna

 

Přijmení a jméno Místnost Telefon E-mail
Harmathová Michaela (Hrm) S017 242456116

 

OP-2

 

Přijmení a jméno Místnost Telefon E-mail
Andruš Michal (And) 242456199
Hauda Jan (Hau) 242456199
Hercok Tomáš (Her) 242456199
Horváthová Žaneta (Hor) 242456199
Mládenka Tomáš (Mlá) údržba OP2
Měřička Jiří (Měř) 242456199
Sobel Matěj (Sob) 242456199
Starka Antonín (Sta) 242456199
Šnídl Karel (Šní) 242456199
Vlachová Dana (Vlch) 242456199
Vosoba Dominik (Vos) 242456199
Žoha Jaroslav (Žoh) 242456199

 

OP-4

 

Přijmení a jméno Místnost Telefon E-mail
Bican Jaromír (Bic) 242456191
Bubrle Jan (Bub) 242456191
Bohumil Coufal (Cou) 242456192
Černá Božena (Čer) 242456191
Dvořák Miroslav (Dvo) 242456191
Chvojka Zdeněk (Chvo) 242456193
Klíčník Michal (Klic) 242456191 michal .
Körber Roman (Kör) 242456192
Kutílková Irina (Kut)
Macůrek Luboš (Mac) 242456191
Mleziva Petr (Mle) 242456191
Pleskot Martin (Ple) 242456191
Silaev Petro (Sil) 242456193
Suchý Miroslav (Such) 242456191
Truhlářová Romana (Tru) 242456195
Vacek Jan (Vac) 242456191

 

OP-5 Desná

 

Přijmení a jméno Místnost Telefon E-mail
Donth Milan (Dont)
Nešněrová Dagmar (Neš) 723079481

 

Studijní oddělení

 

Přijmení a jméno Místnost Telefon E-mail
Lucie Nachtmanová (Nach) S017 242456105 lucie.nachtmanova@skolahostivar.cz

 

Personální oddělení

 

Přijmení a jméno Místnost Telefon E-mail
Palásková Kateřina (Pal) N218 242456119

 

Sekretariát

 

Přijmení a jméno Místnost Telefon E-mail
Petra Pořistková (Poř) N213 242456101

 

Správa budov

 

Přijmení a jméno Místnost Telefon E-mail
Malý Jaroslav (Mal) S326 242456164

 

Správce sítě

 

Přijmení a jméno Místnost Telefon E-mail
Brož Jan (Brž) N302 242456128
Kněžourek Michal (Kně) N302 242456128
Svačina Ondřej (Sva) N302 242456128

 

Správce WWW a FB

 

Přijmení a jméno Místnost Telefon E-mail
Studená Lucia (Stu) S002 242456151

 

Středisko služeb školám

 

Přijmení a jméno Místnost Telefon E-mail
Bortová Božena (Bor) S322 242456178
Kadeřávková Hana (Kad) S303 242456175

 

Školní poradenské pracoviště

 

Přijmení a jméno Místnost Telefon E-mail
Hrádková Hana (Hrá) N103 242456134
Levitová Lucie (Lev) S207 242456137
Limberská Klára (Lim) N103 242456134
Vlasáková Andrea (Vla) S104 242456141

 

Úklid

 

Přijmení a jméno Místnost Telefon E-mail
Brůnová Lucie (Brů)  
Hornáková Barbora (Hrn)
Chládková Jana (Chlá)
Kapounková Martina (Kap)
Nováková Dagmar (Nov)
Preisingerová Jana (Pre)
Staňková Hana (StH)

 

Vedoucí technické správy

 

Přijmení a jméno Místnost Telefon E-mail
Kočárek Zdeněk (Koč) N216 242456106

 

Recepce

 

Přijmení a jméno Místnost Telefon E-mail
Kadeřábková Vlasta (Kab) N002 242456100
Malý Petr (Map) N002 242 456 100