pro studenty na Weilovce již potřetí

Kariérní den SŠAI

Život jde dál – otřepaná fráze, jíž chceme dát nový smysl.

Po delší pauze způsobené pandemií bychom se Vám proto opět chtěli připomenout nejen jako vzdělávací instituce, což je naším hlavním posláním, ale také jako pořadatel již 3. kariérního dne. Tuto událost vnímáme jako svého druhu festival vzdělávacích a profesních příležitostí a propagaci institucí a firem mezi mladými lidmi, kteří se připravují na vstup do terciárního vzdělávání nebo zanedlouho zahájí svou pracovní kariéru.

Život jde dál – otřepaná fráze, jíž chceme dát nový smysl.

Po delší pauze způsobené pandemií bychom se Vám proto opět chtěli připomenout nejen jako vzdělávací instituce, což je naším hlavním posláním, ale také jako pořadatel již 3. kariérního dne. Tuto událost vnímáme jako svého druhu festival vzdělávacích a profesních příležitostí a propagaci institucí a firem mezi mladými lidmi, kteří se připravují na vstup do terciárního vzdělávání nebo zanedlouho zahájí svou pracovní kariéru.

Okolnostmi vynucená pauza v každoročním uskutečňování této akce nám na druhou stranu umožnila získat novou energii i čerstvé nadšení a přijít s novými nápady. Podobně jsme to vnímali i u zástupců firem, organizací a institucí, které jsme letos oslovili a vyzvali k účasti a jež naše pozvání přijali. Máme se opravdu na co těšit. Mezi vystavovatele a prezentující účastníky letošního Kariérního dne budou patřit…

ABRA Software a.s.

AUTO JAROV, s.r.o.

BeSchmexi

BIS

BrandCloud.pro

DofE | SŠAI

Dopravní podnik hl. m. Prahy, a.s.

Etnetera a.s.

FitHeat

Hoffmann a Žižák spol. s r.o.

iPodnik cloud s.r.o.

Krajské ředitelství policie hlavního města Prahy

Microsoft Studentské Trenérské Centrum

MONETA Money Bank

MŮŽEŠ PODNIKAT, spolek

NETVOR s.r.o.

Porsche Praha Smíchov

Rekrutační středisko Čechy AČR

Renocar, a.s.

Study Hub online s.r.o.

TUkas a.s.

Valeo

weiPhone

Nenechte si ujít zajímavé prezentace vystavujících ani příležitost zeptat se na cokoliv z jejich působnosti. O všem podstatném, co se bude na akci dít, Vás budou informovat i redaktoři našeho školního webového Magazínu Weilovka slovem i obrazem, nikdy však není nad osobní setkání a možnost si popovídat, zajisté i neformálně.

Milí naši studenti, těšíme se na Váš zájem o setkání s předními organizacemi, institucemi a firmami z oblasti informačních technologií, automobilního průmyslu, bankovních služeb, bezpečnosti státu a studentských firem.

3. kariérní den pořádaný Střední školou automobilní a informatiky v Praze-Hostivaři by rozhodně Vaší pozornosti uniknout neměl. Jste srdečně zváni.

Jaké byly předešlé ročníky?