5. kariérní den WEILOVKA | propojujeme teorii s praxí 

Děkujeme všem vystavujícím za účast na našem Kariérním dni. Školní učebny byly zaplňěné do posledního místečka a bylo z čeho vybírat. Přednášky, workshopy, diskuze u stánků, ukázky, soutěže a aktivity. Užili jsme si úžasnou atmosféru a již teď se těšíme na další ročník!

Za co jsme obzvlášť rádi, je návštěva našich absolventů již jako zástupců firemního sektoru… 👍
Největší pochvala patří hlavní organizátorce Kariérního dne na Weilovce a duši akce – paní Andree Vlasákové, která je kariérní poradkyní školy a zároveň vedoucí předmětového týmu Ekonomika. Pochvala patří i našemu mladému kolegovi Ondřejovi Pacnerovi, který jí v přípravě úspěšně pomáhal, ale i velkému kolektivu celé Weilovky. Každý se snažil přidat pomocnou ruku k dílu, protože na Weilovce podporujeme týmovou spolupráci, která je důležitá pro propojení teorie s praxí…

5. kariérní den WEILOVKAPARTNEŘI