JA AWARD CEREMONY 2024

Na slavnostním setkání JA AWARD CEREMONY, které proběhlo 11. června v rezidenci velvyslance Spojených států amerických, tým JA Czech společně s nejlepšími studenty, pedagogy, partnery a mentory uzavřeli další úspěšný rok. Akce se zúčastnila vítězná studentská firma Dystopia ve složení: Marko Veruovič, Andrej Žotev, Jakub Daněk, Gabriel Macek a Marianna Theiszová.

Akce se konala pod záštitou americké ambasády a hosty přivítal Bijan Sabet, velvyslanec USA v Praze. Studenty svými slovy a příběhy inspirovali a motivovali také Irena A. Brichta, členka správní rady JA Czech a Matěj Kapošváry, úspěšný podnikatel a absolvent programu JA Studentská firma.

Studenti byli oceněni za své úspěchy v soutěžích a aktivitách, zaměřených na rozvoj podnikavosti, finanční gramotnosti a přípravu na budoucí pracovní svět, jako jsou JA Studentská firma, JA Start Up, Social Innovation Relay, Solve for Tomorrow.

Ocenění a velké uznání patří všem pedagogům, kteří svou tvrdou prací a angažovaností významně přispěli k úspěchu programů a soutěží JA Czech.

Děkujeme také našim partnerům, kteří podporují aktivity JA Czech, a společně s námi tak připravují studenty na úspěšný start do profesního života plného příležitostí.