Do života práce s certifikátem od Google

Pro distanční výuku na Weilovce využíváme i on-line kurz „Základy digitálního marketingu“. Děkujeme Google za skvělý nástroj on-line vzdělávání. Žáci oborů multimediální komunikace a informační technologie získají cenný přehled v problematice a navíc certifikát, který se ve světě práce počítá 👩‍🎓👨‍🎓👍!

Prvním úspěšným držitelem certifikátu se stal žák multimédií z třídy I2.C Vítek Dvořák. Vítku, skvělá práce! 👏👊

Co žáky v kurzu čeká?

Pomocí bezplatného kurzu s akreditací organizace Interactive Advertising Bureau získají základy digitálního marketingu. K dispozici je 26 modulů vytvořených školiteli z Googlu, které jsou plné praktických cvičení a reálných případů. S nimi pak budou žáci umět uplatnit své znalosti v praxi.

Vylepší si životopis

Získáním certifikace zaměstnavateli prokážou, že mají přehled o základních pojmech digitálního marketingu. Tuto kvalifikaci si rovněž přidají do svého životopisu a snadno ji nahrají do profilu na LinkedIn.

 

Dovednosti, které se zde naučí

#weilovkadistancne
#spolutozvladneme