Zdravím žáci a kolegové,

pár aktualizací ke Skotsku 1 (​27.-31. března 2020) – pořád nám chybí doplatek od 12 lidí. Bohužel, i dnes na účtě školy pořád chybí pár plateb – 5750 kč, prosím. Zkontrolujte doma, jestli platby odešly a doneste mi aspoň potvrzení o provedené platbě – víte, kterých se to týká, protože jsem volal v pátek domů. Tento týden musí platba odejít!

Pár aktualizací ke Skotsku 2 (červnový termín) – pro malý zájem se DRUHÝ zájezd do Skotska ruší a záloha vám bude vrácena zpět na účet, ze kterého platba přišla – již byl zadán pokyn. Týká se to těch, kteří zálohu skutečně zaplatili, nikoliv těch, kteří odevzdali pouze závaznou přihlášku.

Pár aktualizací ke Salzburgu (18.12. 2019) – platby jsou v pořádku a máme i náhradníky.
Připomínám, že nejedeme přes cestovní, ale dopravní kancelář. Tudíž, pokud nepojedete, sežeňte si za sebe jakéhokoliv náhradníka. Jinak vám peníze propadnou. Kalkulace je za pronájem autobusu rozpočítáno na 40 žáků.
Sraz je ve 3:45 na ul. Pod stanicí, odjezd ve 4:00. Nezapomeňte odevzdat Souhlas zákonných zástupců, nejpozději v den odjezdu. Dále, vybírá se 5 eur na vstup a možná i 2 eura na parkovné u Hangaru-7. Také si máte vyřídit cestovní pojištění. Doufám, že na nic z toho nezapomenete.

Děkuji za pochopení.
pan učitel Chladil​