ROZPIS  ÚČASTI ŽÁKŮ K PRAKTICKÉ ODBORNÉ MATURITNÍ ZKOUŠCE

Termín konání zkoušky 18. 5. 2020

třída jméno příjmení čas konání
1. dvojice T4. A Tadeáš Bursa 8.30-9.30
T4. A Duc Than Cao 8.30-9.30
2. dvojice T4. A Robert Čermák 9.20-10.20
T4. A Denis Daněk 9.20-10.20
3. dvojice T4. A Ondřej Hübscher 10.10-11.10
T4. A Ondřej Hurt 10.10-11.10
PŘESTÁVKA, VYHODNOCENÍ ŽÁKŮ, PROSTŘÍDÁNÍ SKUPIN, OBĚD 11.10-12.00
4. dvojice T4. A Vitalij Jovdij 12.00-13.00
T4. A František Menšík 12.00-13.00
5. dvojice T4. A Jakub Nečas 12.50-13.50
T4. A Vojtěch Popela 12.50-13.50
6. dvojice T4. A Jiří Pražák 13.40-14.40
T4. A Ivo Rosendorfský 13.40-14.40
VYHODNOCENÍ ŽÁKŮ, UKONČENÍ 1. DNE PMZ 14.40-15.00

Termín konání zkoušky 19. 5. 2020

třída jméno příjmení čas konání
1. dvojice T4. A Michael Sniščuk 8.30-9.30
T4. A Matěj Sobel 8.30-9.30
2. dvojice T4. A Matěj Šenk 9.20-10.20
T4. A Karel Šnídl 9.20-10.20
3. dvojice T4. A Lukáš Týle 10.10-11.10
T4. B Daniel Bereznay 10.10-11.10
PŘESTÁVKA, VYHODNOCENÍ ŽÁKŮ, PROSTŘÍDÁNÍ SKUPIN, OBĚD 11.10-12.00
4. dvojice T4. B Michal Břečka 12.00-13.00
T4. B Jan Čapek 12.00-13.00
5. dvojice T4. B Matěj Dvořák 12.50-13.50
T4. B Adam Ferstl 12.50-13.50
6. dvojice T4. B Jakub Halenka 13.40-14.40
T4. B Tomáš Jehlička 13.40-14.40
VYHODNOCENÍ ŽÁKŮ, UKONČENÍ 2. DNE PMZ 14.40-15.00
Termín konání zkoušky 20. 5. 2020
třída jméno příjmení čas konání
1. dvojice T4. B Jaroslav Nevrlý 8.30-9.30
T4. B Robert Nikolla 8.30-9.30
2. dvojice T4. B Martin Ondrák 9.20-10.20
T4. B Matěj Ptáček 9.20-10.20
3. dvojice T4. B Lukáš Soukup 10.10-11.10
T4. B Ondřej Svoboda 10.10-11.10
PŘESTÁVKA, VYHODNOCENÍ ŽÁKŮ, PROSTŘÍDÁNÍ SKUPIN, OBĚD 11.10-12.00
4. dvojice T4. B Michal Štěpánek 12.00-13.00
T4. B Lukáš Vencl 12.00-13.00
5. dvojice T4. B David Vohnout 12.50-13.50
T4. B Vojtěch Votruba 12.50-13.50
6. dvojice T4. B Aleš Vybíral 13.40-14.40
T4. B Martin Zdráhala 13.40-14.40
VYHODNOCENÍ ŽÁKŮ, UKONČENÍ 3. DNE PMZ 14.40-15.00
Termín konání zkoušky 21. 5. 2020
třída jméno příjmení čas konání
1. dvojice T4. C Jiří Čadek 8.30-9.30
T4. C Jan Čech 8.30-9.30
2. dvojice T4. C Jakub Gubien 9.20-10.20
T4. C Štěpán Hanzlík 9.20-10.20
3. dvojice T4. C Mykola Kovben 10.10-11.10
T4. C Vojtěch Kroužek 10.10-11.10
PŘESTÁVKA, VYHODNOCENÍ ŽÁKŮ, PROSTŘÍDÁNÍ SKUPIN, OBĚD 11.10-12.00
4. dvojice T4. C Michal Nebor 12.00-13.00
T4. C Petr Novotný 12.00-13.00
5. dvojice T4. C Petr Procházka 12.50-13.50
T4. C Martin Riedl 12.50-13.50
6. dvojice T4. C Jiří Sochovský 13.40-14.40
T4. C Ondřej Soudný 13.40-14.40
VYHODNOCENÍ ŽÁKŮ, UKONČENÍ 4. DNE PMZ 14.40-15.00
Termín konání zkoušky 22. 5. 2020
třída jméno příjmení čas konání
1. dvojice T4. C Tomáš Staněk 8.30-9.30
T4. C Jakub Stříbrný 8.30-9.30
2. dvojice T4. C Maxim Suško 9.20-10.20
T4. C Roman Tamler 9.20-10.20
VYHODNOCENÍ ŽÁKŮ, UKONČENÍ 5. DNE PMZ 10.20-10.40