Konzultační hodiny učitelů

UPOZORNĚNÍ:

Konzultační hodiny si je nutné předem s vyučujícím domluvit!

 

Přijmení a jméno Konzultační hodiny Místnost Telefon E-mail
Bessisso Sylva (Bss) pátek  | 13.15-14.00 N202 242456132
Blažek Tomáš (Bla)

středa | 11.35-12.20

S202 242456120
Bohata Pavel (Boh) středa | 8.00-8.45 S006 242456145
Bort Jiří (Bor)
týd. A, E, B | čtvrtek  | 9.55-10.40
týden F | středa | 9.55-10:40
S005 242456138
Boušová Danuše (Bou) pondělí | 15.45-16.30 N118 242456109
Brož Jan (Brž) pátek | 12.25-13.10 N302 242456128
Burešová Andrea (Bur)

týden A | středa | 7.10-7.55

týden E | středa | 13.15-14.00

týden B | středa | 12.25-13.10

týden F | středa | 13.15-14.00

N204 242456133
Čapková Jaroslava (Čap) pondělí | 14.05-14.50 N117 242456130
Černá Andrea (Čer) čtvrtek | 10.45-11.30 S002 242456151
Dologhová Zuzana (Dlg)

týden A, B | pondělí | 10.45-11.30

týden F | úterý | 9.55-10.40

S212 242456124
Hampacher Pavel (Hmp)

středa | 9.55-10.40

čtvrtek | 12.25-13.15

S111 242456142
Havlíček Tomáš (Hav)

 týden A | pondělí | 11.3512.20

 týden B | úterý | 14.05-14.50

 týden E, F | pondělí | 14.0514.50

S114 242456143
Henklová Bohumila (Hen) pondělí | 8.00-8.45 S114 242456143
Hladíková Darina (Hla)
středa | 10.45-11.30
S213 242456125
Hrádková Hana (Hrá) čtvrtek | 7.10-7.55 N103 242456134
Husák Stanislav (Hus)

týden A | pátek | 12.25-13.10

týden B | středa | 13.15-14.00

týden E, F | pátek | 13.15-14.00

S102 242456140
Chlebeček Zdeněk (Chle)

pondělí | 13.15-14.00

čtvrtek | 14.05-14.50

N317 242456148
Chvátal Ivan (Chvá)

týden A, B | úterý | 12.25-13.10

týden A, B | úterý | 10.45-11.30

S104 242456141
Janýr Pavel (Jan)

týden A, B | úterý | 8.00-8.45

středa | 8.00-8.45

N314 242456148
Kalenská Hana (Kal)

týden A, E, B: úterý | 11.35-12.20

týden F: úterý | 12.25-13:10

S213 242456125
Klíčník Michal (Klic) pondělí | 14.05-14.50 S204 242456121
Kopecká Monika (Kop) pondělí | 14.05-14.50 N202 242456132
Kotšmídová Zdeňka (Ktš) týden A, E, F | středa | 12.25-13.10
týden B | středa | 13.15-14.00
S212 242456124
Kouřilová Daša (Kou)

týden A, E | úterý | 13.1514.00

týden B, F | pondělí | 13.15-14.00

S204 242456121
Kuchta Martin (Kuch)

týden A, B | úterý | 12.25-13.10

týden E, F | čtvrtek | 12.25-13.10

S114 242456143
Kukuczka Marcel (Kuk) středa | 13.1514.00 S002 242456151
Lachnittová Hana (Lach)

týden A, B | pondělí | 12.25-13.10

týden E, F | pondělí | 14.05-14.50

N202 242456132
Limberská Klára (Lim)

týden A, B | pondělí | 11.35-12.20

týden E, F | úterý | 10.45-11.30

N103 242456134
Machač Pavel (Mač)

týden A, B | pondělí | 16.35-17.20

týden E, F | pondělí | 15.45-16.30

S114 242456143
Mašatová Eleni (Mšt)

úterý | 7.10-7.55

N117 242456130
Mecová Andrea (Mec) úterý | 7.10-7.55 N203 242456122
Meloun Vít (Mel) pondělí | 8.00-8.45 S111 242456142
Mokošín Richard (Mok) pondělí | 8.00-8.45 S306 242456146
Musel Ladislav (Mus) středa | 12.25-13.10 N303 242456129
Pacner Ondřej (Pac) pátek | 8.00-8.45 S002 242456151
Pavelka Emil (Pav) úterý |  14:55-15:40 N104 242456135
Podzimek Jan (Pod)

týden A, E | pondělí | 12.25-13.10

týden B, F | pondělí | 13.15-14.00

N304 242456149
Polívka Petr (Pol) středa | 11.35-12.20 S005 242456138
Prosková Monika (Pro)

týden A, B | pondělí | 13.15-14.00

týden E, F | pondělí | 12.25-13.10

N105 242456144
Rapant Miroslav (Rap) úterý | 8.50-9.35 S202 242456120
Růžičková Helena (Ržá)

týden A, B, F | úterý | 7.10-7.55

týden E | pondělí |  | 7.10-7.55

S204 242456121
Rychtecký Kamil (Rte) po dohodě, min. 1 den předem S206 242456122
Sojková Olga (Soj)

týden A | středa| 8.00-8.45

týden B | úterý | 10.45-11.35

týden E, F | pondělí | 10.45-11.35

N103 242456134

 

Studená Lucia (Stu) pondělí | 12.25-13.10 S002 242456151
Svačina Ondřej (Sva) úterý | 8.50-9.35 N302 242456128
Šareš Petr (Šar) čtvrtek | 17.20-18.05 S006 242456145
Šídlová Jana (Šíd)

týden A, B | 14.05-14.50

týden E, F | 13. 15-14.00

N105 242456144
Šteiner Jozef (Šte)

středa | 11.35-12.20

N304 242456149
Takáč Martin (Tak) pondělí | 13.15-14.00 N104 242456135
Tišerová Dagmar (Tiš) pondělí | 13.15-14.00 N118 242456109
Veselá Barbara (Ves) středa | 7.10-7.55 S204 242456121
Vlasáková Andrea (Vla) čtvrtek | 8.00-8.45 S104 242456141
Vodičková Barbora (Vod)

týden A,E,F | čtvrtek | 9.5510.40

týden B | středa | 9.5510.40

N204 242456133
Walisko Zuzana ( Wal ) pondělí | 14.05-14.50 N203 242456138
Žďárská Renata (Žďá)

středa | 7.00-8.00

N318 242456114
Železová Pavla (Žel) středa | 14.05-14.50 N303 242456129