Konzultační hodiny učitelů

UPOZORNĚNÍ:

Konzultační hodiny si je nutné předem s vyučujícím domluvit!

..

Přijmení a jméno Konzultační hodiny Místnost Telefon E-mail
Bessisso Sylva (Bss) středa | 13.15-14.00 N202 242456132
Blažek Tomáš (Bla)

týden E, F | středa | 11.35-12.20

týden A, B | pondělí  | 11.35-12.20

S202 242456120
Bohata Pavel (Boh) středa | 8.00-8.45 S006 242456145
Bort Jiří (Bor)
týden  A | pondělí  | 14.05-14.50
týden  E, F | středa | 14.55-15.40
týden  B | čtvrtek | 14.55-15.40
S005 242456138
Boušová Danuše (Bou) pondělí | 15.45-16.30 N118 242456109
Brož Jan (Brž) středa | 10.45-11.30 N302 242456128
Burešová Andrea (Bur)

týden A | čtvrtek | 11.35-12.20

týden E | úterý | 10.45-11.30

týden B | středa | 10.45-11.30

týden F | čtvrtek | 12.25-13.10

N204 242456133
Čapková Jaroslava (Čap) středa | 8.00-8.45 N117 242456130
Černá Andrea (Čer) čtvrtek | 10.45-11.30 S002 242456151
Dologhová Zuzana (Dlg)

týden A, B | pondělí | 10.45-11.30

týden F | úterý | 9.55-10.40

S212 242456124
Hampacher Pavel (Hmp) středa | 11.30-12.20 S111 242456142
Háša Jiří (Háš)

 týden A | úterý | 10.45-11.30

 týden E | úterý | 8.50-9.35

S102 242456140
Henklová Bohumila (Hen) pondělí | 14.30-16.30 S114 242456143
Hladíková Darina (Hla)
týden E, F | středa | 11.35-12.20 hodin
týden A, B | středa | 8.50-9.35
S213 242456125
Hrádková Hana (Hrá) pondělí | 8.50-9.35 N103 242456134
Husák Stanislav (Hus)

pátek | 13.30–14.15

S102 242456140
Chlebeček Zdeněk (Chle)

týden E, B, F | úterý | 14.05-14.50

týden A | úterý | 14.55-15.40

N317 242456148
Chvátal Ivan (Chvá) pondělí | 11.35-12.20 S104 242456141
Janýr Pavel (Jan) středa | 8.00-8.45 N314 242456148
Kalenská Hana (Kal) pátek | 11.35-12.20 S213 242456125
Klíčník Michal (Klic) S204 242456121
Kopecká Monika (Kop)

týden A | úterý | 13.15-14.00

týden E | středa | 13.15-14.00

týden B | pondělí | 13.15-14.00

týden F | středa | 13.15-14.00

N202 242456132
Kotšmídová Zdeňka (Ktš)

týden A, E, F | středa | 12.25-13.10

týden B | středa | 13.15-14.00

S212 242456124
Kouřilová Daša (Kou) týden B | 14.55-15.40 S204 242456121
Kukuczka Marcel (Kuk) čtvrtek | 10.45-11.30 S002 242456151
Lachnittová Hana (Lach) pondělí | 15.00-16.00 N202 242456132
Limberská Klára (Lim) pátek | 8.00-8.45 N103 242456134
Machač Pavel (Mač) týden A,B | pondělí | 15.45-16.30 týden E,F | pondělí | 14.55-15.40 S114 242456143
Málek Josef (Mal)

pondělí | 10.00-10.45

N104 242456135
Mašatová Eleni (Mšt)

týden A, E, F | úterý | 7.10-7.55

týden B | pondělí  | 7.15-8.00

N117 242456130
Mecová Andrea (Mec) středa | 7.10-7.55 N203 242456122
Meloun Vít (Mel)

týden A, B | pondělí | 14.00-14.50

týden E, F | čtvrtek | 14.55-15.40

S111 242456142
Mokošín Richard (Mok) S306 242456146
Musel Ladislav (Mus)  pondělí | 8.00-8.50 N303 242456129
Pacner Ondřej (Pac) pátek | 13.15-14.00 S002 242456151
Podzimek Jan (Pod)

týden A, E | pondělí | 12.25-13.10

týden B, F | pondělí | 13.15-14.00

N304 242456149
Polívka Petr (Pol) úterý | 13.15-14.30 S005 242456138
Prosková Monika (Pro) pondělí | 13.15-14.00 N105 242456144
Rapant Miroslav (Rap) týden A,B | středa | 8.45-9.35 týden E,F | čtvrtek | 8.45-9.35 S202 242456120
Růžičková Helena (Ržá)

týden A, B | pondělí |  | 7.10-7.55

týden E, F | pátek | 7.10-7.55

S204 242456121
Rychtecký Kamil (Rte) po dohodě, min. 1 den předem S206 242456122
Sojková Olga (Soj)

týden A, F | pondělí | 12.25-13.25

týden B | úterý | 10.45-11.35

týden E | pondělí | 9.50-10.45

N103 242456134

 

Studená Lucia (Stu) úterý | 10.00-10.45 S002 242456151
Svačina Ondřej (Sva) úterý | 10.00-10.45 N302 242456128
Šareš Petr (Šar) týden F | úterý | 17.20-18.05 S006 242456145
Šídlová Jana (Šíd) pondělí | 14.05-14.50 N105 242456144
Šteiner Jozef (Šte)

týden A,B | středa | 13.15-14.00

týden E,F |  úterý | 13.15-14.00

N304 242456149
Tišerová Dagmar (Tiš) pondělí | 13.15-14.00 N118 242456109
Vlasáková Andrea (Vla) pátek | 11.35-12.20 S104 242456141
Vodičková Barbora (Vod) týden A | čtvrtek | 9.55-10.40
týden B | středa | 10.45 – 11.30
týden E,F | středa | 11.35-12.20
N204 242456133
Vrubel Jiří (Vru) středa | 12.25-13.10 N104 242456135
Walisko Zuzana ( Wal ) úterý | 13.15-14.00 N203 242456138
Žďárská Renata (Žďá) čtvrtek | 14.00–16.30 N318 242456114
Železová Pavla (Žel) úterý | 15.45-16.30 N303 242456129